III respublikinis Antano Smolskaus birbynės atlikėjų konkursas

2018 m. kovo 25 d. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos Liaudies instrumentų metodinė grupė organizuoja III respublikinį Antano Smolskaus birbynės atlikėjų konkursą ir kviečia Lietuvos Respublikos muzikos ir meno mokyklų, menų gimnazijų, konservatorijų moksleivius, grojančius lietuvių liaudies instrumentu birbyne, ir jų pedagogus atsakingai ruoštis bei aktyviai dalyvauti konkurse.

PRIEŠISTORĖ. Pirmasis Antano Smolskaus birbynės atlikėjų konkursas – festivalis vyko 2013-12-01 d. (išsamesnė informacija – http://www.birbyne.com/?p=1097 ). Antrasis respublikinis Antano Smolskaus birbynės atlikėjų konkursas buvo surengtas 2016-02-21 d. (išsamesnė informacija – http://www.birbyne.com/?p=1185 ).

PRIORITETAS. Konkurso dalyvio motyvavimas noriai bei atsakingai ruoštis konkursui, stengtis scenoje pasirodyti išraiškingai, išsiskirti puikia instrumento valdymo technika, nustebinti profesionaliu, originaliu muzikavimu ir siekti aukščiausių rezultatų.

Visos už dalyvių mokestį surinktos lėšos bus investuojamos tik į pinigines premijas, prizus, suvenyrus, diplomus ir tai bus skirta tiems konkurso nugalėtojams, kurie iš kitų išsiskirs ne tik muzikalumu ir puikia grojimo technika, bet ir sceniškumu, artistiškumu, išskirtinėmis atlikėjo savybėmis.

Organizatoriai stengsis, kad ir laureatai, ir dalyviai, ir jų pedagogai noriai sugrįžtų į kitą IV Antano Smolskaus birbynės atlikėjų konkursą.

Konkurso NUOSTATAI

Dalyvio ANKETA

    Kategorijos: 2018, Pagrindinis.

    Komentavimo galimybė išjungta.