Paežerių dvaro festivalyje šiemet skambės birbynėmis atliekama XVIII amžiaus muzika

Birželio 8 -tą dieną prasidės šeštasis tarptautinis Paežerių dvaro festivalis.

2008 -aisiais metais pirmą kartą įvyko Paežerių dvaro festivalis. Ši profesionalios klasikinės kamerinės muzikos šventė prigijo Sūduvos krašte, tapo kasmetiniu ir vienu svarbiausiu renginiu Suvalkijoje, turi savo klausytojų ir gerbėjų būrį. Per visus šiuos metus, išgyvenęs ir pakylimą, ir sunkmetį, festivalis išliko ir šiais metais klausytojams siūlo net devynis, kaip ir pačiame pirmąjame festivalyje, koncertus.

Praėjusiais metais tapęs tarptautiniu, ir šiais metais festivalis išlaiko šią tradiciją. Taip pat praėjusiais metais sėkmingai praplėtęs koncertines erdves iki Kazlų Rūdos, ir toliau plečiasi – iki Antanavo ir Gelgaudiškio.

Birželio 16 d., sekmadienį, 13 val. Antanavo koplyčioje ansamblis “Reversio” (Jurgita Šalčiūtė (mecosopranas), Gaja Klišytė (išilginė fleita), Darius Klišys (aukštoji birbynė), Algirdas Jedemskij (aukštoji birbynė), Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė) ir Mindaugas Radzevičius (vargonai/klavesinas)) atliks specialiai festivaliui paruoštą programą “XVIII amžiaus divertismentai”.

Viso festivalio programą galite pamatyti nuspaudę nuorodą Festivalio programa

    Kategorijos: Pagrindinis.

    Komentavimo galimybė išjungta.