LIETUVOS LIAUDIES INSTRUMENTŲ PEDAGOGŲ VASAROS SEMINARAS „Solinio ir ansamblinio muzikavimo liaudies instrumentais aktualijos“

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Liaudies instrumentų ir akordeono katedra,  Lietuvių liaudies instrumentinės muzikos draugija „Kanklės“ ir Lietuvos liaudies kultūros centras 2013 m. birželio 10-17 dienomis Birštone, Kultūros centre (Jaunimo g. 4, Birštonas) rengia liaudies instrumentų pedagogų, liaudies instrumentų ansamblių ir orkestrų vasaros seminarą „Solinio ir ansamblinio muzikavimo liaudies instrumentais aktualijos“.

Jo metu numatoma išsamiau aptarti būsimos 2014 m. Lietuvos Dainų šventės kanklių popietės „Skambėkite, kanklės“ programos ypatumus, ruošiantis 2013 m. spalio – lapkričio mėnesiais numatytam atrankos į Dainų šventę etapui.

Seminaro metu vyks teorinis ir praktinis meninio ugdymo problemų aptarimas, bus demonstruojamos atviros meistriškumo pamokos, vyks kanklių ir birbynių ansamblių repeticijos. 2013 m. seminare dalyvaujantys moksleiviai ir pedagogai atliks koncertų Birštono visuomenei ir miesto svečiams. Seminaro kanklininkių ansamblis surengs 2014 m. „Skambėkite, kanklės“ programos koncertą.

Visą seminaro programą galite pamatyti nuspaudę šią nuorodą Seminaro programa

    Kategorijos: Pagrindinis.

    Komentavimo galimybė išjungta.