XI Jono Švedo liaudies instrumentų atlikėjų konkurso programa

Respublikinis konkurso turas vyks kovo 1 ir 2 dienomis Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje, Karklėnų g. 9. Skelbiamas birbynininkų, lamzdelininkų ir skrabalistų konkurso eigos sąrašas.

Kovo 1 diena

9 – 10 val. – Dalyvių registracija

10 val. – I  grupė (Mažoji salė)

Lamzdeliai

  1. Aušbikavičiūtė Deimantė
  2. Dzankauskas Paulius
  3. Jurgaitis Rimgaudas
  4. Lukoševičius Dovydas
  5. Pilpuks Jonas
  6. Robcevičius Adomas
  7. Židonis Justinas

Birbynės

  1. Andrulis Jokūbas
  2. Kazakevičius Justas
  3. Nedzinskas Tomas
  4. Pėža Titas
  5. Popovas Ugnius
  6. Vobolis Martas

Skrabalai (visų  grupių)

  1. Baladinskas Ginas
  2. Dainauskas Deividas
  3. Diržytė Luka
  4. Jarmoška Nedas
  5. Žilinskas Jaunius

10 val. – II grupė  (Didžioji salė)

Lamzdeliai

  1. Dirgėlaitė Eglė
  2. Kaškelis Edgaras
  3. Riaukaitė Sniegė
  4. Surova Karilė Ana
  5. Širmulis Lukas Meilutis

Birbynės

  1. Barauskis Gediminas
  2. Bilevičius Aleksandras
  3. Bernotas Kristupas
  4. Bertulis Laurynas
  5. Čepys Dominykas
  6. Gedminas Mantas
  7. Gruodis Ignotas
  8. Jakubonis Justinas
  9. Jonauskas Vakaris
  10. Kovalkovas Rojus
  11. Prusevičius Ugnius
  12. Ivanovas Aleksandras
  13. Margevičius Simonas
  14. Miliauskas Rimantas Antanas
  15. Rimkus Matas
  16. Sadauskas Ignas
  17. Simovičius Žygimantas
  18. Šmita Rokas
  19. Švėgžda Tadas
  20. Virbickas Tadas
  21. Žilinskas Jaunius

13 val. – III  grupė  (Didžioji salė)

  1. Deveikis Armandas
  2. Dzvankauskas Ignas
  3. Gecevičiūtė Gabrielė
  4. Grigaravičius Kornelijus
  5. Grigutytė Irmina
  6. Jakubauskaitė Daiva
  7. Kondrotaitė Svajūnė
  8. Kostina Jekaterina
  9. Jurgelionis Gustas
  10. Kerulis Alfredas
  11. Kvedaraitė Austėja
  12. Klumbys Marius
  13. Mačiliūnaitė Aira
  14. Mačiulis Edvinas
  15. Maliuginas Aleksandras
  16. Mikiška Kipras
  17. Putrius Nerijus
  18. Stašys Povilas       
  19. Šelmakovas Viktoras
  20. Venslauskas Raimundas
  21. Vitkus Lorenas
  22. Vosylius Vincas

I, II, III grupių rezultatų paskelbimas ir apdovanojimai

18 val. – IV grupė

  1. Aksenavičius Karolis
  2. Baltušnikas Rokas
  3. Batvinskaitė Daiva
  4. Čepas Tomas
  5. Jusis Vytautas   
  6. Karpavičius Augustas
  7. Miltenis Lukas
  8. Petraukas Lukas
  9. Petreikis Laimonas
  10. Prašmuntaitė Elvina
  11. Rimša Viktoras
  12. Samuolis Justas
  13. Sipovičius Nedas
  14. Turčinas Domas
  15. Vaitelė Jokūbas
  16. Želvys Giedrius 

Kovo 2 diena

9 val. – V grupė

  1. Aleknavičius Tomas
  2. Lidžius Aivaras
  3. Mizgiris Vytautas
  4. Ražaitis Minvydas
  5. Rulevičius Rokas
  6. Sungaila Darius
  7. Šarka Adomas
  8. Virbickas Darius

12 val. – VI grupė

  1. Aleksandravičius Rokas
  2. Kaušylas Gediminas
  3. Kiminius Vytautas
  4. Mikalonis Irmantas
  5. Puškorius Gedvydas
  6. Rukas Žilvinas 
  7. Šabūnaitė Lina

 

1.      Kovalkovas Rojus

    Kategorijos: 2013, Pagrindinis.

    Komentavimo galimybė išjungta.